вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Відеокарта GF RTX 3050 6GB GDDR6 Ventus 2X E 6G OC MSI (GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC)
- В наявності
17 155,80 ₴
12 708 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Відеокарта GF RTX 3050 6GB GDDR6 Ventus 2X E 6G OC MSI (GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC)
РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ КРАЩОГО РОЗСІЮВАННЯ Порівняно з вентиляторами стандартної конструкції, вентилятори серії VENTUS мають спеціальну конструкцію з унікальною кривою для покращення розсіювання тепла за рахунок створення більшого повітряного потоку та тиску повітря. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ДРУКОВАНОЇ ПЛАТИ Не всі друковані плати однакові. Індивідуальний дизайн друкованої плати забезпечує більшу надійність та посилену схему живлення для максимального використання можливостей картки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| USB Type-C | відсутній |
| Інтерфейс під'єднання | PCI-Express 4.0 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Немає |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Довжина відеокарти | 189 мм |
| Додаткове живлення | без додаткового живлення |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Обсяг пам'яті | 6 ГБ |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 30 Series |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Частота пам'яті, МГц | 14000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock: 1492 MHz |
| Шина пам'яті | 96 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 708 ₴




