вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Смарт-годинник XO M8 Pro Ultra 49mm Orange (XO-M8Pro-OR)
Смарт-годинник XO M8 Pro – ультрасучасний аксесуар, що поєднує в собі ергономічний оригінальний дизайн та безліч корисних функцій для вашого активного життя. Закруглені ребра прямокутного корпусу гармонійно доповнюють силіконовий ремінець з хвилястою поверхнею та трубчастою структурою, а еластичний ремінець із пряжкою забезпечує щільне прилягання до зап’ястя та надійну фіксацію. Довговічність смарт-годин XO M8 Pro гарантована завдяки міцному корпусу з цинкового сплаву та ударостійкому склу. Пристрій також захищений від води та пилу за стандартом IP68, а швидка зйомка ремінця робить його зручним у використанні. Великий сенсорний дисплей з 3D склом має діагональ 1.96 дюйма, IPS з максимальними кутами огляду, безрамковий дизайн та роздільну здатність 240 x 285 пікселів, що забезпечує відмінну контрастність та високу яскравість зображення. Вбудований динамік HD якості гарантує чудове звучання. Смарт-годинник оснащений продуктивним процесором 8762DK від Realtek та 128 МБ вбудованої флеш-пам’яті, а також модулями Bluetooth V5.0 та NFC. Чутливі датчики дозволяють відстежувати рухи та властивості організму, включаючи частоту серцевих скорочень, кисень у крові та моніторинг жіночого здоров’я. Датчик здоров’я Tianyihexin 3605 – один із найновіших та найточніших на ринку – вимірює температуру тіла. Серед численних функцій XO M8 Pro ви знайдете 180 спортивних режимів, пошук смартфона, вимірювання частоти серцевих скорочень та сатурації, підрахунок пройдених кроків та витрачених калорій, виклик голосового помічника, прогноз погоди та віддалене керування відтворенням музики. Функція ставки лайків у YouTube, Facebook і TikTok робить цей годинник особливо привабливим для активних користувачів соціальних мереж. Дуже зрозуміле та функціональне меню можна налаштувати під ваші потреби, роблячи ваш досвід використання пристрою ще більш приємним та комфортним. Завдяки ємності батареї 280 мАг, повного заряду вистачить на 200 годин роботи гаджета у звичайному режимі. Оптимізована система керування батареєю забезпечує довгу службу акумулятора, а комплектація USB-кабелем з магнітним майданчиком для бездротового заряджання робить процес заряджання швидким і зручним.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-картка | відсутня |
| SMS | немає |
| Емкість акумулятора | 280 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 50 г г |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Вбудований мікрофон | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | IP68 |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Діагональ екрана | 1.96" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Колір корпусу | Silver |
| Колір ремінця | Orange |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операційна система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Роздільна здатність екрана | 285 х 240 |
| Розмір ремінця | 21 x 226.6 мм |
| Розміри корпусу | 49 х 44 х 12 мм |
| Серія годинників | XO M8 Pro Ultra |
| Стекло | Chemically Strengthened Glass |
| Спортивні | Немає |
| Спосіб оповіщення | вібрація |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | Немає |
| Тип матриці | IPS |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Час автономної роботи | до 8 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570,05 ₴







