вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
ТБ TCL 50MQLED80
TCL 50MQLED80 — це телевізор, який поєднує передові технології з елегантним дизайном для створення високоякісного домашнього кінотеатру. Його 50-дюймовий екран з роздільною здатністю 4K Ultra HD (3840 х 2160) та підтримкою HDR10+ і Dolby Vision гарантує насичене та деталізоване зображення. MiniLED підсвітка та QLED технологія забезпечують глибокі чорні тони, високий контраст і яскраві, реалістичні кольори, що робить кожну сцену живою та реалістичною. Завдяки частоті оновлення 144Hz цей телевізор ідеально підходить для геймерів, забезпечуючи плавний рух і чіткість навіть у динамічних іграх або фільмах. Операційна система Google TV дозволяє швидко знаходити та переглядати улюблений контент через додатки Netflix, YouTube, Prime Video та багато інших. Платформа також підтримує Google Assistant, що дає змогу керувати телевізором голосом. Аудіосистема ONKYO з підтримкою Dolby Atmos надає об’ємний звук, занурюючи у тривимірний простір, що доповнює враження від перегляду фільмів і музики. Сучасний дизайн телевізора з тонкими рамками та компактною підставкою робить TCL 50MQLED80 стильним вибором для будь-якої кімнати, додаючи вашому дому сучасного вигляду та технологічної переваги.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Колір | Чорний |
| Тип телевізора | Qled |
| Операційна система | Android TV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 300 х 300 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WMA |
| Вага без підставки | 10.9 кг |
| Вага з підставкою | 12,4 кг |
| Версія Bluetooth | немає даних |
| Внутрішня пам'ять | 20.7 ГБ |
| Відео | AV1, AVI, H.264, H.265, MKV, MP4, MPG, TS, VP9, WEBM, WMV |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Діагональ екрана | 50" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 185 Вт |
| Комплект постачання | телевізор, пульт управління, батарейки 2xAAA, підставка, інструкція, гарантійний талон, мікрофіша та енергетична етикетка |
| Контрастність | немає даних |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Модель пульту | RC833 |
| Оперативна пам'ять | 3 ГБ |
| Потужність звуку | 2 х 15 Вт |
| Процесор зображення | AiPQ Pro |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Роздільна здатність екрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1111х646х67 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1111х712х300 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Audio |
| Фото | JPEG, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Час відгуку | немає даних |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 1300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 078,65 ₴







