вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Комутатор Mercusys MS106LP
- В наявності
- Код: MS106LP
1 395,90 ₴
1 034 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Комутатор Mercusys MS106LP
Настільний комутатор з 6 портами 10/100 Мбіт/с (4 порти PoE+) Шість портів: 6 портів RJ45 10/100 Мбіт/с. Чотири порти PoE+: дозволять подавати живлення та передавати дані по одному кабелю. Бюджет PoE: бюджет на один порт становить 30 Вт, а загальний бюджет – 40 Вт. Два порти Uplink: один – для підключення до інтернету, а інший – для підключення до мережного відеореєстратора. Режим збільшення дальності дозволить збільшити дальність передачі до 250 метрів. Режим ізоляції: дозволяє одним натисканням поділити клієнтський трафік для підвищення безпеки та продуктивності. Сумісність: працює з пристроями, що живляться, що підтримують стандарти IEEE 802.3af/at. Міцний корпус із металу: забезпечує ефективне розсіювання тепла та довгий термін служби. Plug and Play: не потрібне попереднє налаштування. Автовідновлення PoE: автоматичне перезавантаження пристроїв, що живляться по PoE, які перестали відповідати.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 6 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 40 Вт |
| Вага | немає даних г |
| Входить до комплекту | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Загальна кількість портів | 6 |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 4 порти |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 44.8 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 99.8 x 98 x 25 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴









