вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS CS 500VA (BK500EI)
ДБЖ серії Back-UPS CS забезпечують захист професійного рівня з електроживлення для систем, що експлуатуються в офісах і домашніх офісах. Вихідні розетки з батарейним резервним живленням і захистом від сплесків напруги, вбудовані фільтри для телефонних ліній (сумісні з технологією DSL), надійне ПЗ завершення роботи системи з розвиненими функціями управління електроживленням, а також візуальні та звукові індикатори стану гарантують надійний захист офісних систем і таких, що знаходяться на них цінних даних від небезпечних сплесків напруги і відключень. Використання двох інтерфейсів: послідовного і USB, - забезпечує додаткову гнучкість для прискорення і спрощення інсталяції. Зручний доступ до батареї, розрахованої на самостійну заміну користувачем у процесі роботи, виключає складнощі з процесів технічного обслуговування ІБП Back-UPS CS. Всі ці можливості в поєднанні з класичним стилем зовнішнього оформлення роблять ДБЖ Back-UPS CS ідеальним засобом захисту систем, що використовуються для виконання важливих додатків в офісі або домашньому офісі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 160-286 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 165х91х283 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перевантаження | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Білий |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність активна | 300 Вт |
| Потужність повна | 500 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 351,50 ₴


