вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07

Джерело безперебійного живлення Powercom Imperial IMD-1500AP, Lin.int., AVR, 6 х IEC 320 C13, LCD, USB, RJ-45,
- Немає в наявності
- Код: IMD-1500AP
17 442 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Powercom Imperial IMD-1500AP, Lin.int., AVR, 6 х IEC 320 C13, LCD, USB, RJ-45,
Джерела безперебійного живлення з автоматичним регулюванням напруги AVR (функції Boost / buck). Повний цифровий мікропроцесорний контроль і режим енергозбереження, автоматичне визначення і вибір частоти 50/60Гц. Холодний старт, захист від блискавки та перепадів напруги, захист від короткого замикання і перевантажень. Автоматична підзарядка, індикація заміни батареї, автоматична діагностика та перевірка батарей. Всі моделі мають HOT SWAP (гаряча заміна батарей) і порт USB для зв’язку з комп’ютером. ДБЖ серії Imperial оснащені інформативним кольоровим РК дисплеєм відображає поточний режим роботи ДБЖ, рівень заряду батарей і величину напруги в електромережі (в режимі роботи ДБЖ від батарей, РК-монітор відображає напруга на виході ДБЖ). Комплектація: * Джерело безперебійного живлення * Два шнура живлення * З’єднувальний телефонний кабель * Комунікаційний USB-кабель * Інструкції з експлуатації * Гарантійний талонЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7 Агод |
| Вага | 13.5 кг г |
| Вихідна напруга | 220-240 В ± 5% В |
| Вхідна напруга | 220-240 В ±25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 130х200х382 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | чорний/сріблястий |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 2-4 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 442 ₴
