вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер А3 кол. Canon Pixma iX6840 з Wi-Fi 8747B007
Canon PIXMA iX6840 (8747B007) - компактний високопродуктивний принтер формату А3 + з можливістю бездротового друку. Пристрій базується на струменевій технології і оснащується 5 роздільними чорнильницями, для чудової якості документів і зображень та максимальної економічності. Canon PIXMA iX6840 (8747B007) забезпечує високу швидкість роботи в чорно-білому та кольоровому режимах, що дозволяє підвищити вашу продуктивність. Принтер має вбудований Wi-Fi для бездротового друку, в тому числі і з мобільних пристроїв, таких як смартфони і планшети. Для цього Canon PIXMA iX6840 (8747B007) підтримує технології Apple AirPrint і Google Cloud Print.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вага | 8,1 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 584x310x159 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 24 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | Black |
| Комплект постачання | принтер, стартові картриджі |
| Обсяг друку на місяць | 12000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/Android/iOS |
| Підтримка СНБЧ | є |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1600 стор |
| Роздільна здатність друку | 9600 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | PGI-450 PGBK, CLI-451 BK/C/M/Y, PGI-450 PGBK XL, CLI-451 BK/C/M/Y XL |
| Технологія друку | струменева |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А3+ |
| Формат паперу | A3, A4, A5 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | 10 стор/хв |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 14 стор/хв |
| Щільність паперу | 64-300 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 021,60 ₴


