вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Стабілізатор Gemix GDX-10000
Надійний релейний стабілізатор напруги великої потужності в металевому корпусі має підлогове виконання. Призначений для захисту від підвищеного / зниженого напруги і короткого замикання в мережі електроживлення вимогливо обладнання або невеликого заміського будинку. Пристрій оснащений отсекателем напруги. У даній моделі іскользуется клемне з"єднання. Індикація здійснюється за допомогою цифрових вольтметрів, що показують значення напруги на вході і виході утройства. Нормалізує напруга Захищає від стрибків напруги Мікропроцесорний контроль стабілізації напруги і системи захисту Залізний корпус Надійні силові елементи Швидке реагування на зміну напруги Цифрова індикація Працює з усіма видами побутової техніки, AV і комп"ютерної техніки. Функція затримки включення навантаження Функція регулювання меж автоматичного відключення Захист від: підвищення і пониження напруги перешкод в мережі високовольтних імпульсів перевантаження перегріву пристрою короткого замиканняЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | є |
| Вага | 30 кг г |
| Вихідна напруга | 220 В ± 6.8% В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вихідні роз'єми | клеми |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна частота | 50 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 10-90 % |
| Дисплей | є |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Немає |
| Для побутової техніки | Да |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Запобіжник | Автоматичний запобіжник, що повертається |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від перегрівання | є |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вихідних роз'ємів | 1 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність номінальна, Вт | 7000 |
| Потужність повна, ВА | 10000 |
| Похибка стабілізації | 7 % |
| Розміри виробу, мм | 330 х 265 х 420 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | клеми |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 697,85 ₴







