вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Стабілізатор Gemix GMX-500
Стабілізатор напруги малої потужності. Призначений для захисту опалювального обладнання, побутової малопотужної техніки від підвищеної/зниженої напруги та короткого замикання у мережі електроживлення. Простий та надійний релейний стабілізатор у металевому корпусі, має підлогове виконання. Індикація здійснюється за допомогою стрілочних вольтметрів, що показують значення напруги на вході та виході утройства. Нормалізує напругу. Захищає від стрибків напруги. Аналогова система контролю. Залізний корпус. Надійні силові елементи Швидке реагування зміну напруги. Стрілочна індикація. Працює з усіма видами побутової техніки, AV та комп’ютерної техніки. Функція затримки увімкнення навантаження. Функція регулювання меж автоматичного вимкнення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | є |
| Вага | 2.7 кг г |
| Вихідна напруга | 220 В ± 6.8% В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вольтметр | аналоговий |
| Вхідна частота | 50 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 10-90 % |
| Дисплей | немає |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Немає |
| Для побутової техніки | Да |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Запобіжник | Захисний запобіжник |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від перегрівання | є |
| Захист від перешкод | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вихідних роз'ємів | 1 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність номінальна, Вт | 350 |
| Потужність повна, ВА | 500 |
| Похибка стабілізації | 7 % |
| Розміри виробу, мм | 115 х 160 х 235 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 242,35 ₴





