вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP (00210193)
Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії RAPTOR призначені для захисту персональних комп"ютерів і мережевого обладнання від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; понижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Завдяки наявності вбудованого стабілізатора напруги всі моделі серії RAPTOR підтримують вихідну напругу в межах норми при постійно зниженій напрузі електромережі, не використовуючи ресурс акумулятора. В ДБЖ передбачено шість вихідних роз"ємів з батарейною підтримкою. Комунікаційний порт для зв"язку з комп"ютером дозволить своєчасно завершити роботу системи зі збереженням даних. ДБЖ серії RAPTOR, відрізняючись невисокою ціною, забезпечать захист Вашої техніки від основних проблем електромережі, займаючи мінімум робочого простору.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7.2 Агод |
| Вага | 10.1 кг г |
| Вихідна напруга | 220-240 В ± 5% В |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 147х164х360 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 2-4 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 488,15 ₴


