вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 2200VA, Online, 10 х IEC, USB, RJ-45, метал (SRT2200XLI)
- Немає в наявності
- Код: SRT2200XLI
171 848,30 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 2200VA, Online, 10 х IEC, USB, RJ-45, метал (SRT2200XLI)
Для підключення обладнання, що вимагає максимально якісне та надійне електроживлення, можна купити ІБП APC Smart-UPS On-Line SRT2200XLI з подвійним перетворенням. ДБЖ APC Smart-UPS On-Line SRT2200XLI оснащений двома трьохконтактного вихідними розетками C19 і 8 комп’ютерними вихідними розетками, традиційно розташованими на задній панелі. Синусоїдальна форма вихідного сигналу у всіх режимах роботи дозволяє підключати не тільки пристрої з імпульсними блоками живлення, але і відповідальне обладнання. ДБЖ APC Smart-UPS On-Line SRT2200XLI потужність 2200 ВА з можливістю установки в стійку 19 дюймів - оптимальне співвідношення ціни і функціональності. ДБЖ APC Smart-UPS SRT 2200 VA забезпечує безпечну роботу підключеного обладнання. За рахунок точної інтелектуальної зарядки максимально підвищується ефективність батареї і збільшується термін її служби. Регулярна самодиагностика дозволяє своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні. РК-дисплей швидко дає уявлення про стан пристрою і електропітанія.APC Smart-UPS автоматично виробляє запуск підключеного обладнання після відновлення мережевого електроживлення. Підтримується дистанційне керування по мережі. ДБЖ APC Smart-UPS SRT 2200 VA забезпечує безпечну роботу підключеного обладнання. За рахунок точної інтелектуальної зарядки максимально підвищується ефективність батареї і збільшується термін її служби. Регулярна самодиагностика дозволяє своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні. РК-дисплей швидко дає уявлення про стан пристрою і електроживлення. APC Smart-UPS автоматично виробляє запуск підключеного обладнання після відновлення мережевого електроживлення. Підтримується дистанційне керування по мережі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 432х85х584 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 10 |
| Потужність активна | 1980 Вт |
| Потужність повна | 2200 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 848,30 ₴

