вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер A3 Xerox VersaLink C7000N (C7000V_N)
Формат пристрою:A3; Технологія друку:світлодіодна; Кольори:кольоровий; Макс. Роздільна здатність, dpi:2400x1200; Швидкість чорно-білого друку:35 ст/хв; Кількість картриджів:4 шт; Дротові інтерфейси:USB 3.0; Навантаження на місяць:10 тис. ст;Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | є |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вага | 54.3 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 590х637х671 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 1600 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | принтер, стартові кольоровий та чорно-білий картриджі, компакт-диск із ПЗ та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 153000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 3500 - 10000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 5300 стор |
| Роздільна здатність друку | 2400 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Сумісні картриджі | 106R03765, 106R03766, 106R03767, 106R03768, 106R03769, 106R03770, 106R03771, 106R03772, 113R00782 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А3+ |
| Формат паперу | A3, A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | 35 стор/хв |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 35 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-256 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 077,30 ₴



