вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Стабілізатор Gemix SW-1000
Gemix SW-1000 - стабілізатор з мікропроцесорним керуванням, забезпечує ефективний захист від навантаження, короткого замикання та імпульсних перешкод. Підходить для використання в мережах із високою динамікою зміни напруги мережі. Призначений для захисту ряду побутової техніки, окремо взятих потужних пристроїв, невеликого дачного будиночка від підвищеної/зниженої напруги та короткого замикання в мережі електроживлення. Надійний релейний стабілізатор у металевому корпусі має настінне виконання. Індикація здійснюється за допомогою цифрового дисплея. Особливості: Настінне кріплення. Надтонкий. Нормалізує напругу. Захищає від стрибків напруги. Залізний корпус. Надійні силові елементи Швидке реагування зміну напруги. Цифровий екран. Працює з усіма видами побутової техніки, AV та комп'ютерної техніки. Функція затримки увімкнення навантаження. Функція регулювання меж автоматичного вимкнення. Захист від високої напруги, низької напруги, захист від замикання та високої температури.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | є |
| Вага | 5.7 кг г |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% В |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | немає даних |
| Дисплей | є |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Немає |
| Для побутової техніки | Да |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Запобіжник | немає даних |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від перегрівання | є |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Колір | Білий |
| Кількість вихідних роз'ємів | 2 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність номінальна, Вт | 700 |
| Потужність повна, ВА | 1000 |
| Похибка стабілізації | 7 % |
| Розміри виробу, мм | 304 x 199 x 68 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 014,90 ₴






