вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 23.8" UT241Y (UM.QW1EE.001) IPS Black
Продуманий дизайн Широкий кут огляду і безрамковий дизайн забезпечують зручність перегляду і безмежні можливості використання монітора. Технологія сенсорного управління З сенсорним екраном і технологією захисту зору ви отримуєте ідеальне поєднання безпеки і гнучких можливостей. Ідеальний кут огляду Завдяки унікальному дворівневому поворотному механізму можна вибрати відповідний кут нахилу екрану (-3° ~ 88°). Ніяких рамок Покращена якість зображення і максимальна площа FHD-екрану завдяки відсутності рамок. Функціональність на кінчиках пальців Завдяки 10-точкового сенсорному екрану ви можете легко і швидко переходити до потрібних пунктів меню і насолоджуватися іграми. Комфорт очей понад усе Технології Acer BlueLightShield і Flickerless дозволять знизити навантаження на зір. Привабливий монітор - c будь-якої точки зору Переглядайте зображення разом з рідними і близькими. Кольори залишаються незмінними під будь-яким кутом огляду.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.33 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 541х388х238.7 мм |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.1 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Да |
| Споживана потужність (в роботі) | 23 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 337,05 ₴






