вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення Powercom KIN-1000AP-RM, Lin.int., AVR, 5х IEC, USB, RJ-11, RJ-45, метал
- Немає в наявності
- Код: KIN-1000AP-RM
21 369,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Powercom KIN-1000AP-RM, Lin.int., AVR, 5х IEC, USB, RJ-11, RJ-45, метал
Інтелектуальні Line Interactive ДБЖ стійкового виконання, AVR з функцією підвищення і пониження напруги (функції Boost / buck). Повний мікропроцесорний контроль. Повний цифровий мікропроцесорний контроль і режим енергозбереження. Автоматичне визначення і вибір частоти 50 / 60Гц. Холодний старт, захист від блискавки і перепадів напруги, захист від короткого замикання і перевантажень. Автоматична підзарядка, індикація заміни батареї, автоматична діагностика та перевірка батарей. індикація Серія King Pro має комунікаційний порт RS-232 для зв"язку з комп"ютером.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 3х8 Агод |
| Вага | 11.5 кг г |
| Вихідна напруга | 220-240 В ± 5% В |
| Вхідна напруга | 220-240 В ±25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 380х42х365 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість батарей | 3 |
| Кількість вихідних розеток | 5 |
| Потужність активна | 600 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 2-4 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 369,15 ₴

