вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення LogicPower 850VA-6PS
Представлений в нашому каталозі інтерактивний ДБЖ LP 850VA-6PS відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі. Безперебійний ДБЖ / UPS LP 850VA-6PS (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 595 Вт і вхідна напруга 165-275 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LP 850VA-6PS має на увазі: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується в вимкненому стані. Має 6 євророзеток після UPS, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 8 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 6 кг г |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% В |
| Вхідна напруга | 165-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 240х145х335 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 6 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 595 Вт |
| Потужність повна | 850 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 734,80 ₴



