вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-2000AP, Lin.int., AVR, 4 x євро, USB, LCD, пластик (00210226)
- Немає в наявності
- Код: RPT-2000AP LCD
13 953,60 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-2000AP, Lin.int., AVR, 4 x євро, USB, LCD, пластик (00210226)
Модель призначена для захисту персональних комп’ютерів спільно з монітором, мережевих комутаторів, модемів та іншого обчислювального і телекомунікаційного устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії RAPTOR з LCD забезпечать надійний захист вашої техніки, при цьому знаходяться в доступному ціновому сегменті разом з іншими моделями серії, а нові функції зроблять процес використання приладу більш зручним. Вбудований стабілізатор напруги (AVR) підтримує вихідну напругу в межах норми, не використовуючи ресурс акумулятора при коливанні напруги електромережі. Комунікаційний порт USB для зв’язку з комп’ютером дозволить своєчасно завершити роботу системи зі збереженням даних. ДБЖ має стильний дизайн, яскравий РК-дисплей, що відображає режими роботи ДБЖ, заряд акумулятора та вихідну напругу, і знімний шнур, що дозволяє безпечно переміщати пристрій.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.1 кг г |
| Вихідна напруга | 220-240 В ± 5% В |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 147х164х360 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 953,60 ₴


