вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS LogicPower-2000 Pro, RM (with battery)
- Немає в наявності
- Код: LP6739
38 299,50 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS LogicPower-2000 Pro, RM (with battery)
Компанія LogicPower представляє інноваційний Smart-UPS 2000 PRO RM (rack mounts) (with battery), який представляє собою високотехнологічне обладнання для забезпечення резервного живлення при раптовому або аварійному відключенні електроенергії. На сьогоднішній день - це найбільш доступне і економічне джерело безперебійного живлення з функціями стабілізації напруги і холодного старту. Область застосування Smart-UPS LogicPower-2000 PRO, RM (rack mounts) (with battery) підходить для забезпечення резервного живлення касових апаратів, терміналів, серверних і мережевих пристроїв. Крім того цю модель можна використовувати для: персонального комп’ютера, дрібного мережевого обладнання, офісної техніки, аудіо та відео обладнання, мережевих сховищЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 4х9 Агод |
| Вихідна напруга | 208-240 В В |
| Вхідна напруга | 110-300 В |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Потужність активна | 1800 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | 0 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 299,50 ₴





