вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення Powercom SPT-1000-II LCD, Lin.int., AVR, 8х IEC, RJ-45, USB, RS-232, метал
- Немає в наявності
- Код: SPT-1000-II LCD
19 187,55 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Powercom SPT-1000-II LCD, Lin.int., AVR, 8х IEC, RJ-45, USB, RS-232, метал
Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії Smart King PRO + із синусоїдальною формою вихідної напруги, поліпшеними характеристиками і підвищеним коефіцієнтом потужності. Моделі цієї серії призначені для захисту персональних комп’ютерів, робочих станцій, серверів та іншого обладнання, критичного до форми живлячої напруги, від основних неполадок з електроживленням: високовольтних імпульсів, електромагнітних і радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Вбудований стабілізатор напруги (AVR) підтримує вихідну напругу в межах норми, не використовуючи ресурс акумуляторів при коливанні напруги електромережі в широкому діапазоні. Моделі SPT мають велику кількість вихідних розеток і широкий вибір портів підключення Комплектація: 1. ДБЖ 2. Вхідний шнур живлення 3. Вихідний шнур живлення 4. З’єднувальний телефонний кабель 5. Комунікаційний USB-кабель 6. Диск з програмним забезпеченням 7. Інструкція по експлуатації 8. Гарантійний талонЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 14.1 кг г |
| Вихідна напруга | 220-240 В В |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 140х210х380 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | 8 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 800 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | 2-4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 187,55 ₴



