вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Дивіться фільми на величезному екрані (до 762 см) з мільярдами кольорів і дивовижною чіткістю. Перетворіть свою вітальню в свій особистий мультиплексор за допомогою проекторів серії Acer Home. Перейдіть від буденності в розвагах до по-справжньому приголомшливим кінематографічним враженням. Зручні В одних моделях за допомогою елементів управління зсувом об"єктиву зображення можна розташувати так, як хочеться, не переміщує сам проектор. Інші моделі дозволяють вибрати Роздільну здатність і пропорції або навіть джерела зображення завдяки одночасним підключенням. При підключенні джерела зображення він миттєво виявляється функцією Smart Detection. Функції Фільми набувають глибину і відчуття при використанні доступних 3D-рішень, що забезпечують стереоскопічні візуальні ефекти. Крім того, дані візуальні ефекти відображаються без мерехтіння внаслідок високої частоти оновлення. Сцени та символи виглядають більш реалістичними завдяки коригуванню трапецеідального спотворення, що забезпечує бездоганне прямокутне зображення. Всі моделі поставляються з декількома роз"ємами, включаючи HDMI, DVI і VGA.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Білий |
| Тип матриці | DLP |
| Інтерфейси | HDMI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | Mini Jack 3.5 мм |
| Базова роздільна здатність | 3840х2160 |
| Вага | 2.88 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 322х94х225 мм |
| Динаміки | 3 Вт |
| Діагональ | 0.68-7.62 м |
| Енергоспоживання | 245 Вт |
| Контрасність | 10000:1 |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | 17.445 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 15.84 мм |
| Потужність лампи | 240 Вт Вт |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Тип ламп | UHP |
| Формат зображення | 4:3, 16:9 |
| Яскравість | 4000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 782,20 ₴





