вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Прилад для укладання волосся Magio MG-701
Плойка MG-701 від Magio — прекрасний помічник, за допомогою якого можна зробити веселі, пустотливі, сексуальні та пружні кучерики. Ви можете безмежно експериментувати, створюючи дивовижні локони за допомогою цих щипців. Адже така зачіска, незалежно від моди, має гарний вигляд, є красивою та доречною. Ця модель обладнана затискачем для фіксації локона, що дає певну зручність і безпеку. Щипці зручні у використанні, вони рекомендовані для самостійного використання в стінах рідного дому, чого не можна сказати про інші підкатегорії. Щадна керамічна поверхня нагрівається швидко та рівномірно, а тому набагато дбайливіше впливає на поверхню вашого волосся. Потужність приладу — 30 Вт, що сприяє швидкому нагріванню приладу. Щипці з діаметром 19 мм допоможуть створити середні, але добре підкручені локони, а також надати супер об’єм біля коренів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | відсутня |
| Автовимкнення | немає даних |
| Автоматичне обертання | немає |
| Вага | 0.26 кг г |
| Дисплей / Індикація температури | є |
| Довжина шнура | 1.7 м м |
| Діаметр | 19 мм мм |
| Затиск локону | є |
| Колір | Чорний |
| Насадки у комплекті | немає |
| Наявність додаткових насадок | відсутні |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Потужність | 30 Вт Вт |
| Робоча температура | 170°С |
| Рукавичка/ Термоклімка | немає |
| Термоізольований наконечник | є |
| Час нагрівання | немає даних хв |
| Чехол | відсутній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696,60 ₴



