вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Проектор BenQ MH560 (9H.JNG77.13E)
HDMI для швидкої передачі даних HDMI-підключення забезпечує швидку передачу даних на цифрові пристрої Подвійне підключення, Подвійна вигода Два виходу HDMI забезпечують більш зручне підключення між пристроями Економія часу Автоматичне включення проектора при виявлення HDMI-підключення Яскравість 4000 люменів ANSI, Контраст 20000:1 Висока яскравість і контрастність зображень навіть в добре освітлених переговорних Кристально чіткі зображення Скляні лінзи для високої чіткості зображення Чіткість тексту У режимі перегляду кожен символ буде відображатися з великою чіткістю Детальна інфографіка Ексклюзивний інфографічний режим продемонструє текст і графіку в деталях Зручний інтерфейс користувача Інтуїтивно зрозумілий дизайн меню для відображення вмістуЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Колір | Білий |
| Тип матриці | DLP |
| Інтерфейси | HDMI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | композитний, RS-232, 2x Mini Jack 3.5 мм, S-Video |
| Базова роздільна здатність | 1920х1080 |
| Вага | 2.3 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 296х120х221 мм |
| Динаміки | 10 Вт |
| Діагональ | 0.76-7.62 м |
| Енергоспоживання | 260 Вт |
| Контрасність | 20000:1 |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Потужність лампи | 200 Вт Вт |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Тип ламп | немає даних |
| Формат зображення | 16:9 |
| Яскравість | 3800 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 660,40 ₴






