вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 21.5" SE2222H (210-AZKU) VA Black
Більше простору на екрані Тонкі рамки означають менше відволікаючих факторів і покращене співвідношення екрана до корпусу. Міцний і компактний Звільніть свій робочий простір і поверніть нерухомість на робочому столі за допомогою цього монітора невеликої площі, який має на 23% меншу підставку. Вбудований блок живлення та тримач кабелю допомагають ще більше зменшити безлад. Регулюється на ваш смак Легко нахиляйте монітор, щоб отримати правильний кут огляду, або під’єднайте його за допомогою сумісного кріплення VESA. Підвищити комфорт перегляду Зведіть до мінімуму шкідливе синє світло, щоб зменшити втому очей за допомогою функції Dell, сертифікованої TÜV ComfortView. Зменшити втому очей Оптимізуйте комфорт для очей і мінімізуйте відволікання завдяки екрану без мерехтіння і антивідблиску. Спростіть свій екран Залишайтеся організованими та легко керуйте кількома програмами та вікнами на одному екрані за допомогою Dell Easy Arrange. Екологічна упаковка Щоб зменшити вплив виробництва на навколишнє середовище, цей монітор поставляється без пінополістиролу, а упаковка складається щонайменше з переробленого картону на 75%. Енергозбереження Економте енергію, коли ваш монітор не використовується, за допомогою PowerNapi, функції, яка затемнює або переводить ваш монітор у режим сну, коли він не використовується.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | 2.67 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 504.26х384.08х178.81 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.1 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 12 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 438,50 ₴









