вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення LogicPower LP-UL3000VA
Представлений у нашому каталозі лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL3000VA (1800Вт) відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних засобів. Безперебійний ДБЖ/UPS LP-UL3000VA (1800Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 3000/1800 VA/W та вхідну напругу 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду та надлишкового заряду батарей. Автозаряджання пристрою виконується у вимкненому стані. Має 4 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги у мережі. Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку чи офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL3000VA (1800Вт) - це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення. Цей ДБЖ оснащений функціональним USB портом, за допомогою якого можна переглядати вхідну/вихідну напругу, режими пристрою (частота, рівень заряду/розряду батареї, навантаження інвертора, температура). Також можна перевірити тривожну ситуацію: від’єднаний UPS, відключення від мережі, низька напруга батареї, відключення ДБЖ, UPS несправності, тестування та байпас тощо. Про ці та інші функції можна докладніше прочитати в інструкції: PowerManager IIЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 4х9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 21.5 кг г |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% В |
| Вхідна напруга | 145-295 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 450х220х160 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 1800 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 2-8 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 952 ₴


