вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 23.8" C2423H (210-BDSL) IPS Black/Silver
Залишайтеся на зв’язку завдяки 24-дюймовому монітору FHD із вбудованими функціями для проведення конференцій, низьким рівнем синього свічення та екологічно безпечним дизайном. Зручна спливаюча веб-камера. Якісне співробітництво: Веб-камера FHD для конференц-зв’язку забезпечує плавне відео та чіткість екрану. Повна конфіденційність: Висувна веб-камера спритно приховує камеру, коли ви натискаєте на неї. Вид із кращих ракурсів: Технологія IPS забезпечує чудову якість зображення та стабільну кольору з широкими кутами огляду, що ідеально підходять для відеоконференцій. Спрощений звук конференц-зв’язку Чітке спілкування: Вбудований мікрофон з ехопридушенням та два динаміки потужністю 5 Вт. Підвищена конфіденційність: Зручна кнопка вимкнення звуку забезпечує швидку безпеку та захист. Інтуїтивно зрозумілий робочий стіл Вхід без пароля з безпечним розпізнаванням облич із Windows Hello. Розроблено із турботою про здоров’я: Comfort View Plus - постійно ввімкнений вбудований екран з низьким рівнем синього світла - зменшує потенційно шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для кольору i. Зручне регулювання: Випробуйте створений для вас комфорт, нахиляючи, повертаючи, повертаючи та регулюючи висоту монітора (макс. 150 мм) для оптимальної зручності перегляду.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | 6.02 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 537.8х496.1х179.57 мм |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 5 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 82 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 733,25 ₴







