вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%44 дні
Бездротовий маршрутизатор Mercusys MR80X
- В наявності
- Код: MR80X
2 948,40 ₴
2 184 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Бездротовий маршрутизатор Mercusys MR80X
Гігабітне підключення Канали шириною 160 МГц і до 3 Гбіт/с на Wi-Fi 6 дозволять завантажувати великі файли за лічені хвилини та насолоджуватися потоковими відео 4К без затримок. Вчетверо більше підключень Для зниження навантаження на мережу Wi-Fi 6 також покращує її пропускну здатність, збільшуючи кількість підключень у чотири рази завдяки MU-MIMO та OFDMA. MR80X обмінюється даними відразу з кількома пристроями, що покращує ефективність передачі даних та пропускну здатність усієї мережі Менше перешкод BSS Color маркує пакети даних різних точок доступу різним кольором для їхнього розмежування, тим самим дозволяючи мінімізувати перешкоди від інших сигналів та покращити ефективність передачі. Енергозбереження Target Wake Time знижує енергоспоживання мобільних та IoT-пристроїв під час передачі даних для продовження часу роботи акумулятора.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.37 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | немає |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 209 х 172 х 42 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WEP / WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 184 ₴




