вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Відеокарта GF RTX 4090 24GB GDDR6X GameRock Palit (NED4090019SB-1020G)
- Немає в наявності
- Код: NED4090019SB-1020G
157 061,70 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Відеокарта GF RTX 4090 24GB GDDR6X GameRock Palit (NED4090019SB-1020G)
Відкрийте свої ігрові фантазії із північним калейдоскопом Palit GeForce RTX 4090 GameRock з DLSS3 працює на базі архітектури GPU нового покоління від NVIDIA, щоб хардкорні геймери та творчі особи могли насолодитися приголомшливим ігровим процесом та мультимедійною продуктивністю. GeForce RTX 4090 GameRock з дизайном кристала Starlight Black не тільки демонструє мерехтіння ARGB, але й оснащено новим вентилятором Gale Hunter Fan та плавцями Y Formula для оптимізованого охолодження. Працює на NVIDIA DLSS 3, ультраефективній арці Ada Lovelace та повному трасуванні променів. Angel ARGB Адреса RGB дозволяє геймерам налаштовувати колір кожного світлодіода. Кристалічні зрізи кулера GameRock створюють чудове ангельське освітлення. Ви можете персоналізувати режими освітлення за допомогою Palit ThunderMaster. Вишукана металева задня панель Абсолютне поєднання технологій та мистецтва. Задня металева панель має вирізи в золотому перерізі для максимально ефективного відведення повітря. Гравірування та глянсовий блиск на пластині додають яскравості в напівтемряві. Антигравітаційна пластина Компактний розмір, надійний захист. Антигравітаційна пластина оптимізованого розміру забезпечує надійний захист плати, запобігаючи її вигину. NVIDIA Reflex NVIDIA Reflex та GPU серії GeForce RTX 40 забезпечують найнижчу затримку та найкращий відгук для максимальної конкурентної переваги. Створений для оптимізації та вимірювання системної затримки, Reflex забезпечує більш швидке захоплення мети, швидкий час реакції та кращу точність прицілювання у іграх змагань. NVIDIA DLSS 3 DLSS – це революційний прорив у графіку на базі ІІ, який значно підвищує продуктивність. Завдяки новим тензорним ядрам четвертого покоління та прискорювачу оптичного потоку на GPU GeForce RTX 40 Series, DLSS 3 використовує ІІ для створення додаткових високоякісних кадрів. Трасування променів Архітектура Ada розкриває всю потужність трасування променів, що моделює поведінку світла у реальному світі. Завдяки потужності RTX 40 Series та RT-ядрам третього покоління ви зможете насолодитися неймовірно деталізованими віртуальними світами, як ніколи раніше. Комплект литих пластин Triple A Дві відлиті під тиском пластини "Aluminum Alloy Armor" повністю закривають друковану плату і безпосередньо прикріплюються до гарячих точок на PCB. Подвійний BIOS Програма подвійного BIOS автоматично активує механізм захисту у разі виникнення помилки в одній із програм BIOS. Це дозволяє відеокарті знову стати працездатною у разі системного збою.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Інтерфейс під'єднання | PCI-Express 4.0 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Немає |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| Довжина відеокарти | 329.4 мм |
| Додаткове живлення | 1х16-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Наявність підсвічування | з підсвічуванням |
| Обсяг пам'яті | 24 ГБ |
| Призначення | ігрова |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає даних |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 40 Series |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Частота пам'яті, МГц | 21000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock: 2610 MHz; Game Clock: 2235 MHz |
| Шина пам'яті | 384 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 061,70 ₴









