вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Мультиварка-скороварка Philips All-in-One Cooker HD2151/40
- В наявності
- Код: HD2151/40
13 194,90 ₴
9 774 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мультиварка-скороварка Philips All-in-One Cooker HD2151/40
Технологія швидкого скидання тиску. Технологія швидкого скидання тиску забезпечує автоматичне скидання тиску всього за 7 хвилин - на 50% швидше, ніж при приготуванні на плиті. Система Taste Control. Готуйте ще смачніше з нашою новою системою Taste Control - точний контроль тиску та температури робить м’ясо ніжнішим на 22% і соковитішим на 42%. Багатофункціональний пристрій для приготування різноманітних смачних страв. Варка під тиском і готування на повільному вогні, пасерування та готування на парі - вибирайте з більш ніж 30 встановлених позицій меню торканням однієї кнопки. Покроковий посібник для простої експлуатації. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача з покроковим посібником з налаштування параметрів помітно спрощує процес приготування страв. 18 систем безпеки. 18 систем безпеки для приготування без турбот. Система блокування від дітей гарантує безпеку у будь-який момент. Вбудована система блокування від дітей дозволяє вам спокійно готуватися, навіть коли поруч знаходиться вся ваша сім’я. Додавання інгредієнтів у процесі приготування. Неважливо, чи хочете ви додати ще якийсь особливий інгредієнт або просто згадали, що забули щось за рецептом, - просто натисніть кнопку додавання інгредієнтів у процесі приготування, щоб у будь-який момент з легкістю додати інгредієнт і перемішати страву, що готується. Функція згущення соусу для ще насиченіших текстури та смаку. Натисніть кнопку функції згущення соусу після скидання тиску - кип’ятіння з високою потужністю додасть вашій страві густоти та повноти смаку. My Favourite: зберігайте до 3 програм для приготування. Готуйте улюблені страви одним натисканням кнопки за допомогою функції My Favourite — просто збережіть до 3 програм приготування і натисніть кнопку швидкого доступу для їх запуску. Автоматичне скидання тиску. Тиск автоматично скидається після закінчення приготування - вам не доведеться робити це вручну або чекати на природне зниження рівня тиску з охолодженням скороварки. Регульовані інтервали приготування та рівні тиску. Користуйтеся різними інтервалами приготування та рівнями тиску, підлаштовуючись під страву, яку задумали приготувати. Програмований таймер і функція підтримки температури. Завдяки нашому таймеру, що легко програмується, на 24 години і функції автоматичної підтримки температури протягом 12 годин ваші страви завжди будуть оптимальною температурою і готові до вживання в потрібний момент.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість програм приготування | 30 |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| У комплекті | мультиварка-скороварка, книга рецептів, ложка, мірний стакан, пароварка, чаша, силіконові рукавички, інструкція |
| Вага | 7 кг г |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарний |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна кришка | відстутня |
| Об'єм | 5.0 л л |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Програми | м'ясо, птиця, рис, суп, бобові, голубці, йогурт, варення, морепродукти, тушкування, розігрів/випікання, приготування соусу |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 27 х 28 х 38.5 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Потребується потужність | 1000 Вт Вт |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | електронне |
| Фритюрниця | немає |
| Функція скороварки | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 774 ₴









