вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Опис товару
Проектор Tecro PJ-1023
Проектор LCD Фізичний дозвіл: 1280*720 Підтримувана роздільна здатність: 1920*1080 Яскравість: 2000 люмен Контрастність: 1500:1 Співвідношення сторін зображення: 16:9 та 4:3 Проекційна відстань: 1,2-4 м Проекційне співвідношення: 1,42:1 Діагональ екрану: 35"-150" Джерело світла: LED Ресурс лампи: 50000 годин Потужність лампи: 50W Корекція трапецеїдальних спотворень: +/-15 градусів (вертикальна) Вхідні роз’єми: HDMI, USB, AV Вихідні роз’єми: аудіовиход для навушників, USB 5V Динаміки: 1*2W Матеріал лінзи: скло Габарити (ШxВxГ): 210?168?86 мм Вага: 1,1 кг Енергоспоживання: 65W Комплектація: проектор, мережевий шнур, пульт дистанційного керування, кришка об’єктива, регульована по висоті ніжка, перехідник AV, інструкція Мова меню: 26 мов Можливість кріплення: отвір для штатива 1/4"" Колір білийЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Колір | Білий |
| Тип матриці | LCD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | немає даних |
| Базова роздільна здатність | 1280х720 |
| Вага | 1.1 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 210х86х168 мм |
| Динаміки | 2 Вт |
| Діагональ | немає даних |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Контрасність | 1500:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Потужність лампи | 50 Вт Вт |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Тип ламп | LED |
| Формат зображення | 4:3, 16:9 |
| Яскравість | 2000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 828 ₴



