вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%22 дні
Багатофункціональний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413)
- В наявності
- Код: C11CJ63413
24 652,35 ₴
18 261 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Багатофункціональний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413)
Це ідеальний багатофункціональний принтер (друк, сканування, копіювання) червоного кольору для двостороннього друку з підтримкою Wi-Fi Direct і РК-екраном, який до того ж не потребує заміни картриджів, призначений для користувачів, які бажають отримати високоякісні відбитки за неймовірно низької вартості друку сторінки. Завдяки високоякісному друку пігментними чорними чорнилами зі швидкістю до 10,5 сторінок на хвилину, ви можете легко та швидко виконати низку завдань.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 6 кг г |
| Вбудований СБПЧ | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 375x347x187 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 12 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | Red |
| Комплект постачання | БФП, 1 пляшка 127 мл чорних чорнил, 3 пляшки по 70 мл кольорового чорнила, компакт-диск з ПЗ та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/ Server |
| Підтримка СНБЧ | є |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 6500 стор |
| Роздільна здатність друку | 5760 х 1440 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | C13T03V24A, C13T03V44A, C13T03V34A, C13T03V14A |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | немає даних |
| Швидкість кольорового друку | 15 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 30 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 33 стор/хв |
| Щільність паперу | 64-256 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 261 ₴






