вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Тепловізійний монокуляр Dahua TPC-M60-B25-G
Термальні монокуляри та Dahua мають високу надійність та стійкість до впливу навколишнього середовища, що дозволяє використовувати їх в різних умовах, включаючи екстремальні. Модельний ряд включає в себе моделі TPC-M20, TPC-40 та TPC-M60 Відповідно, є можливість підібрати саме ту модель, яка найбільш точно відповідає вимогам користувача. Високоякісні VOX-сенсори, набір палітр для спостереження в різних умовах, досить значні дистанції ефективної роботи - все це робить ці монокуляри чудовим вибором для активної роботи спеціалістів у галузях охорони громадського порядку, в цілях дослідження та контролю тварин, туризмі, полюванні та тактичних задачах. Основні особливості: - Сенсори з робочою хвилею 12 мкм або 17 мкм - Фокусна відстань від 10мм до 25 мм - Розміри матриці 256х192, 400х300 або 640х512 - Ефективні дистанції спостереження від 460 до 1240 м - Фірмовий додаток "Thermal Connection" - Високий клас захисту (IP67, успішний стрес-тест з падіннями з висоти 1,8 метра) - Автономність на одному заряді – до 9 годин - Лазерний цілевказівник - Вбудована точка доступу Wi-Fi та зручна фірмова програма DH ThermalЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | підтримка hotspot |
| Вага | 450 г г |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Відстань виявлення | 1240 м |
| Відстеження гарячої точки | немає |
| Діагональ дисплея | 0.4" |
| Живлення | 5 В, 0.5 A |
| Знімок екрану | немає |
| Кут огляду | 18° х 13.5° |
| Матриця | немає даних |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Роз'єми | micro USB |
| Роздільна здатність дисплея | 1280х960 |
| Роздільна здатність матриці | 640х512 |
| Розмір | 188х67х69 мм |
| Спектральний діапазон | 8?m - 14?m |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | Li-ion |
| Фокусна відстань | 25 мм |
| Цифрове збільшення | 1х, 2х, 4х, 8х |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 764,70 ₴




