вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Мультипіч Tefal Easy Fry Oven&Grill FW501815
Здорове приготування їжі без масла ще ніколи не було простіше! З Tefal Easy Fry Oven & Grill насолоджуйтеся дев’ятьма функціями в одному універсальному приладі, який може готувати до трьох страв одночасно! Вісім попередньо встановлених автоматичних програм легко готують смачні страви, в той час як лита решітка-гриль, кілька рівнів для розміщення страв і практичні аксесуари гарантують різноманітні смачні частування, якими буде насолоджуватися вся родина. Мультипіч 8 в 1 Поєднання 8 ручних і автоматичних функцій в одному приборі для ідеальних результатів приготування: м’яса та овочів на грилі, запікання курки, риби і м’яса, смаження картоплі фрі, випічка різноманітних піц і тістечок, приготування сушених фруктів, овочів або м’яса, а також можливість розігріву в ручнуому режимі. Лита решітка для гриля Для оптимальних результатів приготування овочів, риби, м’яса та курки на грилі. Швидкість та енергоефективність Easy Fry&Grill готує на 34% швидше, ніж традиційна духовка. Приготування 700 г замороженої картоплі фрі у порівнянні із приготування у електропечі Tefal/Moulinex. На 99% менше доданого жиру. Приготування 700 г свіжої картоплі фрі з 15 мл олії VS традиційне смаження у фритюрі з 2 л олії. Приготування до 3 страв одночасно Готуйте до 3 страв одразу завдяки декільком рівням для приготування. 8 автоматичних програм Готуйте з легкістю завдяки 8 автоматичним програмам: картопля фрі, м’ясо, курка, риба, гриль, піца, випічка, дегідратація. 7 аксесуарів в комплекті До комплекту входять 7 аксесуарів, які забезпечують універсальне використання та різноманітність рецептів: 2 решітки для сушки, піддон для крапель, 2 виделки для курки, кошик для картоплі фрі, решітка для гриля зі знімною ручкою. Велика ємність Ємність 11 л дозволяє приготувати до 6 порцій - це ідеально підходить для того, щоб нагодувати велику родину або друзів. Регульована температура і таймер Можливість регулювання температури від 45°C до 200°C — для ідеальних результатів із хрусткою скоринкою. Практичний таймер до 60 хвилин, або до 24 годин в режимі дегідратації.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 8 кг г |
| Габарити | 32.5 x 32.3 x 37 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | немає |
| Кришка | відкидна |
| Кількість програм | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Нагрівальний елемент | немає даних |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 11 л |
| Оглядове вікно | є |
| Потужність | 2050 Вт Вт |
| Програми | випічка, гриль на решітці, запікання овочів та м'яса, сушіння |
| Робоча температура | 45 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 958,65 ₴










