вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Опис товару
Мультипіч Tefal EY501815
Насолоджуйтесь здоровим приготуванням їжі за допомогою двох приладів в одному! Зручна мультипіч Easy Fry & Grill поєднує в собі фритюрницю і гриль для здорового смаження з мінімальним вмістом олії або без неї, а також бездоганне приготування на грилі у вас на кухні. Це ідеальна альтернатива класичній духовці, яка забезпечує швидкі результати з меншим споживанням енергії. Технологія для отримання хрусткої скоринки Технологія Extra crisp пропонує ідеальний баланс температури і потоку гарячого повітря для отримання хрусткої золотистої скоринки з невеликим додаванням олії або без додавання масла - насолоджуйтеся приготуванням з додаванням на 99% менше масла, ніж при звичайній жарці! На 99% менше доданого жиру Приготування 700 г свіжої картоплі фрі з 8 мл олії VS традиційне смаження у фритюрі з 2 л олії. Технологія гриль Решітка-гриль з литого алюмінію забезпечує приготування ніжного, соковитого м’яса або овочів, ідеально прожарених прямо на вашій кухні. Технологія Extra Crisp Здорова технологія смаження у фритюрі забезпечує хрусткі золотисті результати практично без олії та на 99% менше доданого жиру. 700 г картоплі фрі, приготованої з 8 мл олії, проти традиційного смаження у фритюрі з 2 л Електронна книга рецептів Надихайтеся легкими та смачними рецептами, щоб радувати всю родину день у день - завантажуйте цифрову книгу рецептів. Швидке приготування Easy Fry&Grill готує на 34% швидше, ніж традиційна духовка. Приготування 700 г замороженої картоплі фрі у порівнянні із приготування у електропечі Tefal/Moulinex. Розмір чаші XL Великий об’єм 4,2 л ідеально підходить для приготування смачних страв для сім’ї та друзів - до 6 осіб. Легке очищення Чашу можна мити в посудомийній машині, тому процес очистки не займе багато часу та сил. Регулювання температури і таймер Високоточний контроль температури від 80°C до 200°C разом зі зручним 60-хвилинним таймером щоразу забезпечує ідеальний результат.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 5.3 кг г |
| Габарити | 36.1 x 27 x 32.4 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Знімна чаша | є |
| Кришка | немає |
| Кількість програм | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 4.2 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 1550 Вт Вт |
| Програми | картопля фрі, нагетси, курка, м'ясо, риба, десерт |
| Робоча температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴









