вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Монітор Samsung 34" ViewFinity LS34C650U (LS34C650UAIXCI) VA Black Curved
- Немає в наявності
- Код: LS34C650UAIXCI
22 678,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Монітор Samsung 34" ViewFinity LS34C650U (LS34C650UAIXCI) VA Black Curved
Samsung S65UC Ultra-Wide — високоякісний монітор з широким екраном, який пропонує чудові можливості для роботи, гри та розваг. Монітор оснащений екраном з діагоналлю 34 дюйми зі співвідношенням сторін 21:9, що створює велику робочу площу. HDR10 забезпечує майже безмежні відтінки та реалістичне відображення кольорів із темнішими темними та яскравішими яскравими. Дивитися на кожен вміст стає приємно, і його можна відчути саме так, як задумано. Реалістичні сцени на екрані ніби оточують вас з усіх боків. Оцініть наступний рівень захопливої ігрової атмосфери, яку ви не відчували ніколи раніше. Ультраширококутний екран із кривиною 1000R заповнює ваш периферичний зір і дає змогу бачити найдрібніші деталі зовнішності та дій героя на екрані. Швидкісні та складні ігрові сцени проєктуються стабільно та без затримок завдяки AMD FreeSync, щоб забезпечити вам конкурентну перевагу. Використовуйте свій екран на повну потужність і спілкуйтеся з друзями по-новому. Функція Picture-by-Picture ділить екран навпіл, використовуючи два входи з власною роздільною здатністю. Використовуйте безліч варіантів входу. HDMI, DisplayPort, USB 3.0 і USB Type-С дають змогу підключати улюблені пристрої, які покращують гру без зайвого клопоту. Завдяки вбудованим динамікам стіл залишиться охайним без безладно залишених кабелів та зовнішніх колонок. Нахиляйте та налаштовуйте монітор, доки не отримаєте бездоганний огляд усіх ворогів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 8 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 806.6x561.5x241 мм |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.0, RJ45, mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 34" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2.5 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 200 Вт |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 678,65 ₴








