вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Екшн-камера GoPro Hero 12 Black (CHDHX-121-RW)
Неймовірна якість зображення, ще краща стабілізація відео HyperSmooth і надзвичайно тривалий час роботи від акумулятора — все це поєднує в собі найновіша й найкраща камера GoPro HERO12 Black. Вона записує найкращі відео в якості 5.3K із розширеним динамічним діапазоном (HDR), щоб зберегти чудові миті повсякденного життя та кожну деталь унікальних подорожей. Покращена система керування живленням камери забезпечує вдвічі довший час безперервного записування в якості 5.3K60 (70 хвилин). Цю міцну й легку камеру легко встановлювати на штатив, шолом, кермо тощо, щоб під час запису — на землі чи у воді — руки залишалися вільними. До того ж передова технологія стабілізації відео гарантує плавну зйомку навіть в екстремальних умовах. Закінчивши зйомку, просто підключіть камеру GoPro до джерела живлення. Поки вона заряджається, матеріали автоматично завантажаться в хмару, а найкращі моменти буде надіслано на телефон, щоб ви переглянули пригоди та поділилися ними. Комплект поставки * Камера HERO12 Black * Акумулятор Enduro * Вигнуте кріплення, що клеїться * Кріпильна пряжка + кріпильний гвинт * Кабель USB-CЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPro |
| Колір | Чорний |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Zoom, оптичний/цифровий | Цифровий, х2 |
| Емкість акумулятора | 1720 mAh |
| Інтерфейс | Wi-Fi/Bluetooth |
| Вага | 153 г г |
| Водонепроникність | Занурення до 10 м |
| Відео | 5.3К/60, 4K/60, 2.7K/120, 1080p/240 |
| Дисплей | 2.27” сенсорний, 1.4” (фронт) |
| Діафрагма | немає даних |
| Кут огляду | немає даних |
| Матриця | 27 Мп |
| Навігація | немає |
| Пам'ять | microSD |
| Пульт ДК | немає |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Розміри | 71.8 х 50.8 х 33.6 мм |
| Тип | Екшн-камера |
| Тип акумулятора | немає даних |
| Формат запису | MP4 (H.264/AVC), MP4 (H.265 / HEVC) |
| Час роботи від акумулятора | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 167,40 ₴




