вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 27" G2724D (210-BHTK) Fast IPS Black
Занурення в деталі. Зануриться в атмосферу гри завдяки 27-дюймовій панелі Fast IPS з роздільною здатністю 2560 x 1440 QHD та 3-сторонньою ультратонкою рамкою. Графіка настільки чітка, а деталі настільки реалістичні, що ви легко захопитеся грою на кілька годин уперед. Універсальні можливості підключення. Ще глибше пориньте в нові світи завдяки плавному ігровому процесу, що забезпечується частотою оновлення 165 Гц, швидким часом відгуку GtG 1 мс та підтримкою частоти до 120 Гц при дозволі QHD з HDR на консолях через інтерфейс HDMI. Плавна гра без зависань. Технології NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium та VESA AdaptiveSync забезпечують плавний ігровий процес без розривів навіть у найнапруженіші моменти гри. Чудові кольори. Завдяки 99-процентному кольоровому охопленню sRGB та підтримці стандарту VESA DisplayHDR 400 ви отримаєте стабільні, точні кольори та яскраве зображення. Завдяки технології ComfortView Plus, вбудованій в екран з низьким рівнем випромінювання синього світла, яка знижує випромінювання синього світла, не впливаючи на точність передачі кольору, ви зможете грати довше. Зручне регулювання. Ергономічна, регульована по висоті підставка з функціями нахилу, повороту та обертання дозволяє нескінченно грати, легко регулюючи кут огляду. Розширене налаштування ігрового процесу. Підвищіть рівень своєї гри за допомогою семи встановлених ігрових профілів, включаючи: Спорт, FPS, MOBA/RTS, RPG, Теплий, Холодний та режим sRGB, або налаштувати три власні. Крім того, доступні такі вбудовані інструменти, як стабілізатор яскравості, консольний режим, лічильник частоти кадрів та таймер. Для тих, хто хоче покращити свої враження від гри, передбачені чотири унікальні накладки, які забезпечують покращену видимість: Night Vision - підвищує контрастність та чіткість зображення у темних сценах гри для покращення видимості. Clear Vision - покращує деталізацію та чіткість зображення в денних ігрових сценах. Chroma Vision - динамічне накладання теплової карти на будь-яке ігрове оточення для виділення ігрових об’єктів на фоні. Перехрестя - "Завжди видно" у грі та допомагає прицілюватися у складних боях.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 3.66 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.9х523.4х200.2 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 56 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 019,50 ₴










