вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 27" Alienware AW2724HF (210-BHTM) Fast IPS Black
Сенсаційна швидкість. Грайте на повну силу з неймовірно плавним зображенням у динамічних іграх завдяки частоті оновлення 360 Гц та панелі Fast IPS. Час відгуку 0,5 мс, що виключає розмиття і поява "відблисків", дозволяє швидше реагувати на те, що відбувається під час напруженого ігрового процесу. Масштабний та захоплюючий. Збільшивши на 21% площу візуального простору в порівнянні зі стандартним 25-дюймовим дисплеєм, ви зможете насолодитися вражаючим 27-дюймовим FHD-дисплеєм з широкими кутами огляду, який дозволить вам опинитися в самому центрі подій. Крім того, забезпечується стабільна, точна передача кольорів і реалістичне зображення з 99%-вим колірним охопленням sRGB. Ігровий процес без померх. Завдяки технології AMD FreeSync Premium та сертифікації VESA AdaptiveSync ви більше ніколи не будете турбуватися про розриви екрану або завмирання ігрового процесу. Створено для марафонських ігрових сесій. Завдяки технології ComfortView Plus, вбудованій в екран з низьким рівнем випромінювання синього світла, яка знижує випромінювання синього світла, не впливаючи на точність передачі кольору, ви зможете грати довше. Оновлений дизайн Legend 2.0. Наша нова модель Legend 2.0 ID була розроблена з урахуванням побажань геймерів. Такі особливості, як шестигранна основа, висувний кронштейн для гарнітури, повністю регульована підставка та централізований екранний джойстик - все це покликане покращити ваші ігрові враження.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 6.55 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.4х408.6х243.7 мм |
| Додаткові роз'єми | 4хUSB3.2 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 100 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 360 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 663,20 ₴









