вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Крісло для геймерів Hator Arc X Mineral Grey (HTC-868)
Наше легендарне крісло тепер у доступнішому варіанті – Arc X. Високий рівень комфорту та високоякісні компоненти аналогічні до флагманської моделі. Широкий вибір доступних колірних матеріалів дозволить кожному вибрати оптимальний варіант за своїми уподобаннями. Особливості та переваги: Підходить до всього! Універсальний дизайн крісла дозволяє йому як невід’ємною частиною ігрового сетапа, так і тримати стиль в інтер’єрі сучасного офісу. Зовнішній вигляд на будь-який смак! Вибирайте класичний стиль із використанням PU-шкіри, або затишну та міцну тканину. Асортимент кольорів дозволить задовольнити переваги кожного. Надміцна металева база є надійною опорою для всієї конструкції крісла. HATOR Arc X може витримувати "пілотів" вагою до 200 кг! Наповнювачем для крісла є цілісні частини піни високої густини з коефіцієнтом 65кг/м3. Це забезпечує пружну посадку та довгий ресурс експлуатації. Підлокітники – важлива частина крісла. Ергномічні 4D підлокітники зможуть точно підлаштуватися під ваші потреби та надати ще більшого комфорту. Давай відпочинемо! Спинка сидіння відкидається на 160°, що створює чудові умови відпочинку після довгої робочої чи ігрової сесії. Великі колеса діаметром 7.6 см дозволяють легко і безшумно пересуватися по будь-якій поверхні, не ушкоджуючи її.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг г |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-block, нахил спинки, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Кут нахилу спинки | 160° |
| Максимальний дозволений навантаження | 200 кг кг |
| Оббивка | шкіра PU |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 49 х 40 см |
| Розміри спинки | 89 х 58 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 158,65 ₴










