вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Монітор Samsung 49" Odyssey OLED G9 (LS49CG930SIXCI) Black/White Curved
Монітор Odyssey OLED G9 G93SC - це вражаючий великий дисплей з розміром 48.7", який пропонує захоплюючий вигляд завдяки технології OLED. З роздільною здатністю 5120x1440 та співвідношенням сторін 32:9, він дарує широкий екран для іммерсивного геймінгу та роботи. Особливості: Революційні візуальні ефекти OLED Приголомшлива продуктивність OLED-дисплеїв оживляє ігрові світи завдяки яскравим кольорам і неперевершеному світінню. Абсолютне занурення в атмосферу Вигнутий 49-дюймовий екран зі співвідношенням сторін 32:9 занурює вас у гру, як ніколи раніше. Приголомшлива швидкість Завдяки приголомшливому часу відгуку 0,03 мс на екрані з частотою 240 Гц реагуйте на кожен рух суперника швидше, ніж будь-коли на блискавично швидкому екрані. Якість зображення OLED-дисплея Відчуйте різницю в OLED-дисплеях Samsung. Яскравіший екран забезпечує більше кольорів, відтінків і контрастності для більш яскравого зображення в будь-який час завдяки технології Quantum Dot. Яскраві пейзажі оживуть абсолютно по-новому. Зануртеся в надширокі перспективи Неосяжні світи огортають вас завдяки надширокому дисплею. Екран завширшки, як два чотиривимірні монітори високої чіткості, забезпечує максимум простору, щоб охопити всі найдрібніші деталі. Він охоплює ваше поле зору завдяки кривизні 1800R, щоб ви могли повністю відчути себе на місці вашого персонажа. Зазирніть у тіні з чистішими рівнями чорного Розкрийте кожну таємницю з безмежною експресією. Насолоджуйтеся справжніми чорними та темними кольорами на екрані без втрат світла на пікселях для максимальної виразності кольору та глибини в кожній грі. Випереджайте супротивників з максимальною швидкістю Ухиляйтеся, контратакуйте та атакуйте швидше за інших. OLED-технологія забезпечує майже миттєву реакцію з часом відгуку 0,03 мс. З’єднання HDMI 2.1 і DisplayPort випереджають конкурентів завдяки частоті оновлення 240 Гц. Мілісекунди мають значення, коли ви змагаєтесь з найкращим. AMD FreeSync Premium Pro Гіпер-екшн без жодних перешкод. Швидкісні та складні ігрові сцени проєктуються стабільно та без заїдань завдяки AMD FreeSync Premium Pro, щоб забезпечити вам конкурентну перевагу. Підключайтеся більше, щоб отримувати більше задоволення Використовуйте безліч варіантів входу. HDMI 2.1, DisplayPort і USB-концентратор дають змогу підключати улюблені пристрої, які покращують гру без зайвого клопоту. Вбудований динамік Вбудовані динаміки захистять ваш стіл від безладу дротів і зовнішніх колонок. Отримуйте всі звукові підказки, щоб вивести гру на новий рівень без встановлення нового обладнання. Миттєве автоматичне підключення З функцією автоматичного перемикання джерела ваш монітор визначає, коли підключені пристрої включені, і миттєво перемикається на нове джерело сигналу. Це допоможе вам швидше приступити до ігрових дій, не переглядаючи безліч джерел введення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 12,6 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 1195х529х284 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB3.0 |
| Діагональ екрана | 48.7" |
| Колір | білий з чорним |
| Контрастність | 1000000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 78 Вт |
| Співвідношення сторін | 32:9 |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 378,65 ₴









