вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 (F0GJ00T6UO) Black
З моноблоком Lenovo IdeaCentre AIO 27IAP7 легко облаштувати домашній центр розваг біля екрана, робоче місце студента чи школяра. Стильний пристрій «все-в-одному» оснащений надійною підставкою, а в комплект входять зручна миша та клавіатура. Персональний кінозал Діагональ дисплея Lenovo IdeaCentre AIO із супервузькою рамкою складає 27 дюймів. Такий екран дозволяє зручно використовувати текстові та табличні редактори, браузери, медіаплеєри. Матриця демонструє зображення відмінної чіткості та контрастності. Дивись фільми та відеоролики у Full HD-якості. Веди переговори з дому Камера з роздільною здатністю 720p і вбудований мікрофон дозволяють спілкуватися в програмах для відеодзвінків та брати участь у вебінарах та онлайн-конференціях. Забезпечити необхідне інтернет-підключення IdeaCentre AIO легко провідним або бездротовим способом. Безліч можливостей для зручного використання Встановлюй екран під потрібним для роботи з документами або зануренням у світ кіно та серіалів нахилом. На підставці комп'ютера можна зручно розмістити смартфон. Збирай сім'ю або друзів на перегляд телешоу, виконуй домашні завдання або занурюйся в інтернет-серфінг.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | 13620H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | відсутній |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 3.6 — 4.9 ГГц |
| Вага | 8.82 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.1х472.91х200 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 050,65 ₴






