вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP 200 G4 (6D3H4EA) Black
Вдалим рішенням для людей, які цінують прості, зрозумілі та функціональні речі та прагнуть зберегти свій робочий простір незагромадженим стане моноблок HP 200 G4 (6D3H4EA). Full HD екран з IPS матрицею максимально реалістично відтворює кольори та зображення під широким кутом огляду, а антиблікове покриття дозволяє чітко їх бачити, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Надійний процесор Intel Core 12-го покоління, швидка оперативна пам’ять та твердотільний накопичувач об’ємом 256 ГБ допоможуть ефективно працювати багатозадачному режимі та успішно реалізовувати проекти різних рівнів складності. Моноблок HP 200 G4 стане вашим незмінним помічником для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Висувна 5-ти мегапіксельна веб-камера з функцією конфіденційності дасть можливість робити фото та відео високої якості. Щоб запобігти випадковому чи зловмисному запису, потрібно просто натиснути на камеру та сховати її. Потужний внутрішній динамік передає чистий та виразний звук. Зручно розташовані роз’єми дозволять підключити усе необхідне обладнання та правильно організувати кабелі. З’єднання з мережею здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45. У комплект постачання також входить клавіатура та миша HP 125.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | 1235U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.3 — 4.4 ГГц |
| Вага | 5.7 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 490.3х380.7х204.5 мм |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Кардридер | 3 в 1 |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Колір | Темно-серий |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 520,65 ₴





