вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Комутатор Grandstream GWN7802P
Комутатори Grandstream серії GWN7800 - це керовані мережеві комутатори рівня L2+, які дозволяють невеликим та середнім компаніям будувати масштабовані, безпечні та продуктивні мережі з усіма можливостями управління. Комутатори GWN7800 забезпечують розширену підтримку VLAN для гнучкої сегментації трафіку, розширене управління QoS для пріорітизації мережевого трафіку, IGMP Snooping для оптимальної продуктивності мережі та широкий спектр функцій захисту від атак. Моделі з PoE забезпечують інтелектуальне динамічне керування PoE для живлення IP-телефонів, IP-камер, точок доступу Wi-Fi та інших кінцевих точок з PoE. Керувати GWN7800 можна через веб-інтерфейс користувача комутатора. Ця серія також підтримує GWN.Cloud та GWN Manager, зручні хмарні та локальні платформи Grandstream для керування Wi-Fi. Пристрої серії GWN7800 корпоративного рівня - це ідеальні керовані мережеві комутатори для невеликих та середніх компаній.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 4 |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 240 Вт |
| Вага | 3000 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, набір для кріплення у стійку, кабель живлення, документація |
| Загальна кількість портів | 21 |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | є |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 16 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 270 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 х 200 х 44.5 мм |
| Рівень управління | L2+ |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | є |
| Форм-фактор | стійковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 314,80 ₴

