вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Проектор Acer X1129HP (MR.JUH11.001)
Роздільна здатність SVGA Завдяки роздільній здатності 800x600 SVGA впевнено створюйте проєкції чіткого, детального зображення і відео порівняно з тим, чого можна очікувати від стандартних проєкторів. Acer BlueLightShield Захистіть свій зір від зайвого навантаження, застосовуючи технологію Acer BlueLightShield. Acer LumiSense Acer LumiSense налаштовує яскравість зображення і насиченість кольорів залежно від контенту, який ви переглядаєте. Acer ColorBoost3D Відтворюйте реалістичні кольори та блискуче яскраве зображення з технологією Acer ColorBoost3D. Acer ColorSafe II Насолоджуйтеся чіткими, природними кольорами з технологією ColorSafe II, яка контролює динамічні рівні RGB для запобігання послабленню кольорів. Можливість використання 24/7 Цей проєктор можна використовувати щодня без перерв, тому він ідеально підходить для публічних демонстрацій і виставок. До 15 000 годин експлуатації Використовуйте цей проєктор так часто і довго, як потрібно, – завдяки строку служби лампи протягом 15 000 годин вам не потрібно буде заміняти її найближчим часом. Вертикальна корекція спотворення Знайти правильний кут для презентації простіше завдяки автоматичній вертикальній корекції спотворення, що перетворює трапецію на прямокутник.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Тип матриці | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | композитний,RS-232,2xMini Jack 3.5 мм |
| Базова роздільна здатність | 800х600 |
| Вага | 2.4 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 300х105х220 мм |
| Динаміки | 3 Вт |
| Діагональ | немає даних |
| Енергоспоживання | 260 Вт |
| Контрасність | 20000:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | - |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | 24.10 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 22 мм |
| Потужність лампи | 210 Вт Вт |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Тип ламп | немає даних |
| Формат зображення | 4:3, 16:9 |
| Яскравість | 4500 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 268,30 ₴







