вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 27" EK271Ebi (UM.HE1EE.E02) IPS Black 100Hz
Acer EK271EBI — ультратонкий монітор, виконаний у безрамковому дизайні, який дозволяє створити практично безшовну багатодисплейну конфігурацію. Високопродуктивна IPS-матриця, забезпечить широкий кут огляду 178°, для комфортного перегляду із будь-якої точки кімнати, без втрати якості зображення. Оснащений 27-дюймовим екраном з матовим покриттям. Підтримує роздільну здатність 1920х1080 пікселів, тому дозволить працювати або дивитись відео-контент без втрати якості зображення навіть у сонячний день. Висока роздільна здатність монітора гарантує повне занурення користувача у те, що відображується на екрані. Технологія FreeSync, дозволяє усунути нестабільну частоту кадрів на екрані, щоб забезпечити безперебійне зображення та плавний ігровий процес. Монітор оснащений спеціальними технологіями для комфортної роботи або ж гри. Blue Light, призначена для захисту очей від шкідливого синього світла. Технологія Flicker-Free зменшує мерехтіння для більш комфортного перегляду. З інтерфейсів наявні такі порти — VGA та HDMi. Також він оснащений динаміками, що дозволяє комфортно переглядати фільми та прослуховувати улюблену музику. Монітор є доступним варіантом для спеціалістів, які працюють із графікою та користувачів, що прагнуть отримати максимум від своєї техніки. Дизайн монітора стильний та витончений, він ідеально виглядатиме, як в офісі, так і вдома.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 3.5 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 613х456х252 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 450,65 ₴






