вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення ДБЖ APC Easy UPS 2200VA, 4хSchuko (BVX2200LI-GR)
- Немає в наявності
- Код: BVX2200LI-GR
18 473,40 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення ДБЖ APC Easy UPS 2200VA, 4хSchuko (BVX2200LI-GR)
Джерело безперебійного живлення Easy UPS BVX 2200VA, Schuko - лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення, за допомогою якого можна забезпечити стабільну і надійну роботу електрообладнання в будинку або офісі. Розетки з батарейним живленням і захистом від імпульсних перешкод Збережіть і захистіть своє обладнання та дані під час відключень електрики, сплесків та імпульсів напруги. Акумуляторне резервне живлення і захист від імпульсних перенапруг. Розетки забезпечують тривалий час роботи для мережевого обладнання та інших важливих малопотужних пристроїв, продовжуючи доступ до інтернету на кілька годин. Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій. Продукт пройшов тестування і забезпечує безпечну роботу під’єднаного обладнання постачальника послуг у зазначених умовах експлуатації. Інтелектуальне керування батареями. Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну її служби та надійності за рахунок точного інтелектуального заряджання. Повідомлення про відмову батареї. Завчасне інформування про наближення відмови батарей, що дає змогу своєчасно виконувати профілактичне обслуговування. Покращені функції захисту. Захистіть ваш ДБЖ Home UPS від перевантажень, надлишкової напруги в електромережі, коротких замикань, помилок установлення та пошкоджень батареї внаслідок її повного розрядження. Розташування розеток з урахуванням габаритів інтегрованих з вилками мережевих адаптерів. Дає змогу під’єднувати вхідні блоки трансформаторів, не блокуючи доступ до інших розеток. Елегантний дизайн. Акумулятори компактної, сучасної конструкції постачаються у вертикальному, горизонтальному або настінному виконанні, що підходить для будь-якої компонувальної схеми електроніки та прекрасно доповнює обстановку будинку. Можливість холодного старту. Забезпечення тимчасового живлення від батарей у разі вимкнення зовнішнього електроживлення. Підвищувальне автоматичне регулювання напруги. Забезпечує збільшення часу роботи акумуляторів і ДБЖ за допомогою коригування зниженої напруги без переходу на живлення від батареї. Світлодіодні індикатори. Оснащений індикаторами, за якими можна легко оцінити поточний стан пристрою та електромережі. Звукові сигнали. Повідомлення про зміни мережевого електроживлення та умов роботи ДБЖ.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 12,2 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 140х190х390 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 2200 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 6-10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 9 хв 30 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 473,40 ₴





