вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор MSI 34" PRO MP341CQW VA White Curved 100Hz
Професійний ритм життя Розсувайте свої горизонти з ультрашироким монітором PRO MP341CQW, на екрані якого буде чітко видно найдрібніші деталі зображення. Завдяки співвідношенню сторін 21:9 його можна використовувати як двомоніторну конфігурацію - відкривати безліч віконець одночасно, бачити одразу і часову шкалу, і опрацьований контент. Вигнутий - значить зручний Насолоджуйтеся зачаровує зображенням в будь-яких додатках - на вигнутому екрані з кривизною 1500R. Частота оновлення - 100 Гц Підвищена частота оновлення екрана покращує якість відображення динамічного контенту. Для продуктивної роботи Конструкція монітора забезпечує максимально природну роботу очей, даючи змогу користувачеві повністю сфокусуватися на поточному завданні. Комфорт для ваших очей Фокусна відстань до кожної ділянки вигнутого екрана є приблизно однаковою, тому очам доводиться менше працювати, а значить і втомлюватися вони будуть менше. Попередньо встановлені режими зображення Монітор підтримує кілька попередньо встановлених режимів, оптимізованих під різний контент. Якісне зображення гарантовано в будь-якій ситуації! Вбудовані динаміки Цей монітор наділений парою динаміків, які дадуть змогу прослуховувати аудіофайли, спілкуватися через інтернет або редагувати відеоролики без під’єднання зовнішньої акустичної системи або навушників. Пригнічення мерехтіння екрана Завдяки технології Anti-Flicker монітор забезпечується стабільним живленням, що перешкоджає мерехтінню екрана. Це, своєю чергою, сприятливо позначається на очах користувача, які будуть менше втомлюватися. Зменшення інтенсивності синього світла У режимі зі зниженою інтенсивністю синього світла відфільтровується частина випромінювання від екрана монітора, яка може чинити небажаний вплив на самопочуття користувача. Збільшена площа, що сприймається Завдяки тому, що екран вигнутий, у полі зору опиняється більша його площа, ніж під час погляду на плоский монітор, що сприяє зниженню втоми очей, адже їм доводиться менше рухатися. Сумісність із VESA-кріпленням VESA-сумісний кронштейн MSI MT81 дасть змогу акуратно прокласти всі кабелі та легко розташувати екран у максимально зручному для перегляду будь-якої інформації положенні. Також на задню панель монітора можна встановити міні-комп’ютер MSI серії Cubi.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 7.7 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 809.3х469.5х237 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 34" |
| Колір | Білий |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 572,65 ₴





