вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 23.8" U2424HE (210-BKJF) IPS Silver 120Hz
Неперевершений візуальний комфорт: Датчик освітлення: Вбудований датчик навколишнього освітлення інтелектуально оптимізує яскравість та колірну температуру залежно від навколишнього середовища. Покращена функція ComfortView Plus: Зменшує шкідливе випромінювання синього світла до <35%, забезпечуючи комфорт протягом дня без шкоди для точності кольору. Більш плавний візуальний досвід: Частота оновлення 120 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавну прокручування та плавніший рух, ніж у моніторів з частотою 60 Гц. Працюйте яскраво Яскраві кольори: насолоджуйтесь 1,07 мільярда кольорів та широким кольоровим охопленням галузевих стандартів, включаючи 85% DCI-P3, 100% sRGB та 100% BT.709. Отримайте точність калібрування кольору Delta E <2 (у середньому) (sRGB, BT.709). Оптимізуйте свій робочий процес Один кабель USB-C передає дані та відеосигнали, забезпечуючи потужність до 90 Вт. Підключіться до швидкого Ethernet зі швидкістю до 2,5 Гбіт/с. Досягнення максимальної продуктивності Підключіться до двох джерел ПК, і функція Auto KVM плавно перемкне керування на другий підключений ПК. Використовуйте функції KVM (клавіатура, відео та миша), щоб керувати обома ПК за допомогою однієї клавіатури та миші. Розширюйте можливості підключення Підключайтеся до більшої кількості пристроїв за допомогою DisplayPort 1.4, HDMI (HDCP 1.4) (підтримує до FHD 1920 x 1080 120 Гц TMDS, як зазначено в HDMI 1.4), портів USB-A та USB-C, які забезпечують швидкість до 10 Гбіт/с . Підключайтесь з легкістю Просто підключайте аксесуари та пристрої через порт швидкого доступу USB-A та порт USB-C потужністю до 15 Вт. Розширте свій кругозір Насолоджуйтесь безкомпромісною якістю зображення, з’єднавши два монітори у послідовний ланцюжок.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.91 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 538.64х496.53х181.75 мм |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.2, 2хUSB Type-C, RJ45, mini jack 3,5 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Срібний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 049,20 ₴






