вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885Q2EA) Shell White
Стильний та простий в розгортанні моноблок HP ProOne 240 G10 - це багатофункціональний пристрій, який чудово підходить як для офісної чи домашньої роботи, так і для кіосків самообслуговування, стійок реєстрації чи кас в торговому центрі. Надійний процесор Intel Core 13-го покоління, швидка оперативна пам’ять та твердотільний накопичувач дозволяють ефективно працювати багатозадачному режимі. Не шукайте компромісу між продуктивністю та безпекою даних – про це подбав виробник, встановивши у моноблок операційну систему Windows 11 Pro. Full HD екран з IPS матрицею відтворює насичене реалістичне зображення при куті огляду 178°. Вузькі з трьох сторін рамки не забирають корисний простір, а антиблікове покриття дозволяє чітко бачити зображення на екрані, навіть при яскравому освітленні. HDMI вихід та чотири USB Type-A порти дозволяють підключити усе необхідне обладнання. Бездротові технології Wi-Fi 6 та Bluetooth забезпечують швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями. Моноблок також оснащений портом RJ-45. Висувна 5-ти МП веб-камера, вбудовані динаміки та мікрофон значно спрощують співпрацю з колегами та роблять моноблок HP ProOne 240 G10 зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Заощаджуйте свій час та оптимізуйте роботу, використовуючи додатки HP - отримуйте необхідні оновлення через службу підтримки HP Support Assistant, здійснюйте швидкий бездротовий обмін даними із програмним забезпеченням HP QuickDrop.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | 1335U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.3 — 4.6 ГГц |
| Вага | 5.37 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.6 x 419 x 183.7 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | немає |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 895,85 ₴





