вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 27" ED270UP2bmiipx (UM.HE0EE.202) VA Black Curved
Монітор Acer ED270UP2bmiipx – найкраще рішення для дому та офісу. Ви шукаєте надійного та перевіреного дисплея для домашнього використання? Найкращим варіантом буде монітор Acer ED270UP2bmiipx. Бездоганна конструкція, яка йде пліч-о-пліч з функціональністю, створюють пристрій, що відповідає на запити навіть дуже вимогливих користувачів. Сучасна технологія, якою оснащена ця модель, призвела до утворення сильного гравця на ринку. Можливість перегляду під будь-яким кутом Чіткість зображення на екрані досягає 178° під час перегляду під кутом або по центру. Технологія AMD FreeSync Попрощайтеся із розривами екрана завдяки AMD FreeSync. Відтворення відео стає більш швидким, легким і плавним, оскільки частота оновлення монітора синхронізується із частотою кадрів вашого комп’ютера. Висока швидкість відгуку Насолоджуйтесь чітким, не змащеним зображенням, навіть коли дія прискорюється завдяки технології Visual Response Boost. Швидкий час відгуку забезпечує чітке відображення зображень при їх швидкому переміщенні дисплеєм, забезпечуючи більш захоплюючий перегляд. Захист зору на першому місці Захистіть очі від надмірної напруги завдяки технологіям Acer BlueLightShield та Flickerless. Дивіться на монітор довше, зменшуючи відблиски та втому очей завдяки технологіям Acer ComfyView та Low Dimming.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | 3.9 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 611x446x196 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 4000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 75x75 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 29 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 428,45 ₴






