вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Мультипіч Tesla AF501BX
360°С ЦИРКУЛЯЦІЯ ГАРЯЧОГО ПОВІТРЯ Аерофритюрниця використовує циркуляцію гарячого повітря для приготування їжі, що робить її більш здоровим вибором порівняно зі звичайним смаженням. Процес приготування відбувається досить швидко, при цьому їжа залишається хрусткою і смачною. ВЕЛИКИЙ КОШИК Завдяки цій аерофритюрниці Tesla та її великому кошику ви можете легко приготувати достатньо їжі для всієї сім’ї або компанії друзів. Поділіться цими здоровішими рецептами з низьким вмістом жиру з усіма! КОНТРОЛЬ ТЕМПЕРАТУРИ І ЧАСУ Світлодіодний сенсорний екран дозволяє легко контролювати рівень температури (60–200°C) і час приготування: використовуйте одну з 12 попередньо встановлених програм або налаштуйте параметри відповідно до своїх потреб і вподобань. АВТОМАТИЧНЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ Коли ви встановите час приготування, фритюрниця автоматично вимкнеться, коли він закінчиться. Ви можете встановити таймер до 60 хвилин. «ПОПЕРЕДНЬО РОЗІГРІТИ» І «ПЕРЕВЕРНУТИ ЇЖУ» Використовуйте функцію попереднього розігріву, щоб розігріти прилад або розморозити їжу: після завершення попереднього розігріву пролунає звуковий сигнал. У вибраних програмах цей пристрій також може періодично сповіщати вас, коли прийшов час перевернути їжу, для кращих результатів приготування. КОРИСНІ ФУНКЦІЇ Цей пристрій легко миється, має антипригарне покриття, а також кошик і деко, які можна мити в посудомийній машині. Він має захист від перегріву, а також автоматично вимкнеться, якщо каструлю вийняти.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 5.4 кг г |
| Габарити | 35 х 29 х 34 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | є |
| Колір корпусу | нержавіюча сталь та чорний |
| Кришка | відкидна |
| Кількість програм | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Нагрівальний елемент | немає даних |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 1300 Вт Вт |
| Програми | випічка, гриль на решітці, запікання овочів та м'яса, розморожування/розігрів, сушіння, томління/тушкування |
| Робоча температура | 60 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | без термостата |
| Тип | мультипіч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 277,15 ₴






